Powered by www.whostheref.com
Date | Time | Competition | Home | Away | Official(s) |
Sat 30-03 | 15:00 | Midlands Reserve League Div 1 2023-24 | Bournville 2 | Syston 2nd | Ref: Lewis Courtney |
Sat 30-03 | 15:00 | Midlands Reserve League Div 2 2023-24 | Bournville 3 | Birmingham Bulls 1 | Ref: David Surch |
Sat 30-03 | 15:00 | Midlands Reserve League Div 2 2023-24 | Bromsgrove 3 | Chaddesley Corbett 1 | |
Sat 30-03 | 15:00 | North Midlands Friendly Men | Bromsgrove Vets | Old Yardleians Vets | Ref: Paul Rogers |
Sat 30-03 | 15:00 | Counties 1 Midlands West (South) 2023-24 | Droitwich 1 | Earlsdon | Ref: Neil Reid-Warrilow |
Sat 30-03 | 14:15 | Counties 3 Midlands West (South) 2023-24 | Hereford 2 | Kenilworth II | Ref: Spencer Lamb |
Sat 30-03 | 14:15 | Regional 2 West Midlands 2023-24 | Ludlow 1 | Malvern 1 | Ref: Olly Robertson |
Sat 30-03 | 11:00 | NLD Friendly | Old Halesonians U16 | Tamworth | |
Sat 30-03 | 15:00 | Counties 3 Midlands West (South) 2023-24 | Pershore 1 | Tamworth II | Ref: Paul Meadows |
Sat 30-03 | 13:00 | North Midlands Friendly Men | Pershore 2 | Warwickshire Masonic RFC 1XV | Ref: Tom Thompson |
Sat 30-03 | 14:00 | North Midlands Friendly Men | Redditch Vets | Stourport Vets | Ref: Phil Harrison |
Sat 30-03 | 14:15 | North Midlands Merit Table (North Pool) 2023-24 | Stourbridge Grasshoppers | Camp Hill 3 | |
Sat 30-03 | 15:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Sutton Coldfield 1 | Berkswell & Balsall Common | |
Sun 31-03 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Bredon Star U13 | Worcester U13 | |
Wed 03-04 | 15:00 | North Midlands Friendly Men | West Mercia Police | Avon & Somerset Police | |
Fri 05-04 | 19:30 | North Midlands Friendly Men | Telford Hornets 3 | Sutton Coldfield Dev | Ref: David Surch |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 2 Midlands West (North) 2023-24 | Bridgnorth 2 | Clee Hill 1 | Ref: Benjamin Isaac |
Sat 06-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group C 2023-24 | Bridgnorth 2 | Clee Hill 1 | Ref: Huw Jenkins |
Sat 06-04 | 15:00 | North Midlands Reserve 2nd XV League | Bromsgrove 3 | Edwardian 2 | |
Sat 06-04 | 15:00 | North Midlands Friendly Men | Bromsgrove Vets | Stourbridge Greyhounds | |
Sat 06-04 | 15:00 | North Midlands Merit Table (North Pool) 2023-24 | Camp Hill 3 | Old Yardleians 2 | |
Sat 06-04 | 14:00 | North Midlands Reserve 2nd XV League | Chaddesley Corbett 1 | Kidderminster Carolians 2 | Ref: Craig Ellicott |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 4 Midlands West (South) 2023-24 | Droitwich 2 | Malvern 2 | Ref: Paul Scott |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 4 Midlands West (North) 2023-24 | Erdington 1 | Essington 1 | Ref: Phil Harrison |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 4 Midlands West (South) 2023-24 | Evesham 2 | Redditch 1 | Ref: Neil Grimes |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 1 Midlands West (North) 2023-24 | Harborne 1 | Edwardian 1 | Ref: Callum Crouch |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 3 Midlands West (South) 2023-24 | Hereford 2 | Kings Norton 1 | Ref: Spencer Lamb |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 1 Midlands West (North) 2023-24 | Kidderminster Carolians 1 | Longton | Ref: Neil Reid-Warrilow |
Sat 06-04 | 15:00 | Regional 2 North Midlands 2023-24 | Lichfield | Matlock I | Ref: Phil Marris |
Sat 06-04 | 15:00 | Regional 2 West Midlands 2023-24 | Malvern 1 | Hereford 1 | Ref: Ethan Sephton |
Sat 06-04 | 15:00 | Regional 2 West Midlands 2023-24 | Moseley Oak 1 | Stow-on-the-Wold | |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 1 Midlands West (North) 2023-24 | Old Saltleians 1 | Camp Hill 1 | Ref: Fergus Ross |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 2 Midlands West (North) 2023-24 | Oswestry | Handsworth | Ref: Paul Salisbury |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 3 Midlands West (South) 2023-24 | Pershore 1 | Old Yardleians | Ref: Ben Wilding |
Sat 06-04 | 15:00 | Women's NC 3 South West (North) 2023-24 | Pershore Ladies | Kidderminster Carolians W1 | |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 3 Midlands West (North) 2023-24 | Shrewsbury 2 | Cannock | Ref: Patricia Bartlam-Clarke AR2: Harry Jennings |
Sat 06-04 | 15:00 | North Midlands Merit Table (North Pool) 2023-24 | Stourbridge Grasshoppers | Old Yardleians 2 | |
Sat 06-04 | 15:00 | North Midlands Merit Table (North Pool) 2023-24 | Stourbridge Grasshoppers | Harborne 2 | |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 2 Midlands West (North) 2023-24 | Stourbridge Lions | Rugeley | |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 4 Midlands West (South) 2023-24 | Stourport 1 | Five Ways Old Edwardians 1 | Ref: David Stowe |
Sat 06-04 | 15:00 | Regional 2 North Midlands 2023-24 | Sutton Coldfield 1 | Newark I | Ref: Damian Hampton |
Sat 06-04 | 15:00 | Women's Competitions / Women's Championship Midlands 2 | Sutton Coldfield Ladies | Shelford Ladies | |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 1 Midlands West (North) 2023-24 | Telford Hornets 1 | Burntwood | Ref: Lewis Courtney |
Sat 06-04 | 15:00 | Staffordshire Merit 1 | Telford Hornets 2 | Whitchurch 2 | |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 2 Midlands West (North) 2023-24 | Tenbury 1 | Market Drayton | Ref: Damian Webb |
Sat 06-04 | 15:00 | North Midlands Friendly Men | Tenbury 2 | Clee Hill 2 | |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 4 Midlands West (South) 2023-24 | Upton On Severn 1 | Bishops Castle & Onny Valley 1 | Ref: David Surch |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 2 Midlands West (South) 2023-24 | Veseyans 1 | Birmingham & Solihull 1st XV | Ref: Paul Cooke |
Sat 06-04 | 15:00 | Regional 2 North Midlands 2023-24 | Walsall 1 | Melbourne I | Ref: Lex Allan |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 4 Midlands West (South) 2023-24 | Warley 1 | Birmingham Exiles 1 | |
Sat 06-04 | 15:00 | Regional 2 North West 2023-24 | Whitchurch 1 | Burnage 1XV | Ref: Peter J Hunt Hunt |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 2 Midlands West (South) 2023-24 | Woodrush 1 | Barkers Butts | Ref: Vincent Minto |
Sat 06-04 | 15:00 | Regional 2 West Midlands 2023-24 | Worcester 1 | Shipston on Stour | Ref: Glen Waddell |
Sat 06-04 | 15:00 | Counties 3 Midlands West (South) 2023-24 | Worcester 2 | Harbury | Ref: Daniel Younge |
Sun 07-04 | 14:00 | Women's NC 1 Midlands 2023-24 | Birmingham Moseley RFC Ladies | Aston Old Edwardians Ladies | |
Sun 07-04 | 11:00 | North Midlands Club Junior U16 Cup | Bredon Star U16 | Gordon League U16 | |
Sun 07-04 | 13:45 | North Midlands Colts Finals | Bridgnorth Colts | Bridgnorth Colts | Ref: Lewis Courtney AR1: Huw Jenkins AR2: Ben Wilding |
Sun 07-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Bromsgrove U16 | Harbury U16 | |
Sun 07-04 | 15:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Camp Hill U13 | Stafford U13 | |
Sun 07-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Camp Hill U15 | Stafford U15 | |
Sun 07-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Dudley Kingswinford U16 | Dings Crusaders U16's | |
Sun 07-04 | 10:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Evesham U14 | Malvern U14 | |
Sun 07-04 | 10:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Evesham U15 | Malvern U15 | |
Sun 07-04 | 11:00 | North Midlands Friendly Boys | Moseley U16 | Birmingham & Solihull U16 | |
Sun 07-04 | 15:00 | Women's NC 2 Midlands (West) 2023-24 | Old Halesonians Ladies | Bournville Ladies | |
Sun 07-04 | 10:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Redditch U14 | Malvern U14 | |
Sun 07-04 | 15:30 | North Midlands Colts Finals | Stourbridge Colts | Stourbridge Colts | Ref: Neil Reid-Warrilow AR1: Callum Crouch AR2: Alex Nock |
Sun 07-04 | 15:00 | Women's NC 2 Midlands (West) 2023-24 | Stourbridge Panthers Ladies | Handsworth Ladies | |
Sun 07-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Sutton Coldfield U14 | Burton U14 | |
Sun 07-04 | 15:00 | Women's NC 2 Midlands (West) 2023-24 | Telford Hornets Ladies | Stafford Ladies | |
Wed 10-04 | 19:45 | North Midlands 3 Counties - Colts | Shropshire Colts | Greater Birmingham Colts | |
Fri 12-04 | 19:00 | North Midlands Friendly Boys | Veseyans Colts | Bishop Vesey's GS 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group B 2023-24 | Bournville 2 | Old Halesonians 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | Papa John’s Regional 1 Championship Pool 2. 2023-24 | Bridgnorth 1 | Heath 1 | Ref: Ewan Leadbeater |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Friendly Men | Bromsgrove Vets | Old Halesonians Vets | |
Sat 13-04 | 15:00 | Papa John’s Counties 1 North Plate Rd 1 2023-24 | Camp Hill 1 | Leamington | |
Sat 13-04 | 15:00 | Counties 2 Midlands West (North) 2023-24 | Clee Hill 1 | Stourbridge Lions | Ref: Dylan Gough |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group C 2023-24 | Clee Hill 1 | Kidderminster Carolians 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 1 2023-24 | Cleobury Mortimer 1 | Bishops Castle & Onny Valley 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | Papa John’s Counties 1 North Shield Rd 1 2023-24 | Droitwich 1 | Stafford | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 4 2023-24 | Erdington 1 | Warley 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 4 2023-24 | Erdington 1 | Birmingham Exiles 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group B 2023-24 | Evesham 1 | Luctonians III | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 3 2023-24 | Five Ways Old Edwardians 1 | Old Yardleians | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 3 2023-24 | Kings Norton 1 | Aston Old Edwardians 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group B 2023-24 | Malvern 1 | Bournville 2 | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group A 2023-24 | Oswestry | Telford Hornets 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | NOWIRUL MAS Optimal Div 5 West 2023-24 | Oswestry 2 | West Park St Helens 3rd XV | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 2 2023-24 | Redditch 1 | Bredon Star 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | Papa John’s Counties 1 North Plate Rd 1 2023-24 | Shrewsbury 1 | West Park St Helens 1st XV | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Merit Table (North Pool) 2023-24 | Stourbridge Grasshoppers | Veseyans 2 | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group C 2023-24 | Stourbridge Lions | Woodrush 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | Staffordshire Lower XV Cup 2023-24 | Telford Hornets 2 | Wolverhampton II | |
Sat 13-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 2 2023-24 | Upton On Severn 1 | Pershore 1 | |
Sat 13-04 | 15:00 | Papa John’s Counties 2 Championship Rd 1 2023-24 | Veseyans 1 | Willenhall | |
Sat 13-04 | 15:00 | Papa John’s Regional 2 North Plate Rd 1 2023-24 | Walsall 1 | Melbourne I | |
Sat 13-04 | 13:00 | Staffs Colts Cup | Walsall U18 | Stoke On Trent Colts | |
Sun 14-04 | 10:30 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Bredon Star U15 | Dudley Kingswinford U15 | |
Sun 14-04 | 15:00 | GRFU U16 Boys - 2023-24 | Bredon Star U16 | Gordon League U16 | |
Sun 14-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Camp Hill U15 | Bromsgrove U16 | |
Sun 14-04 | 15:00 | Women's NC 3 South West (North) 2023-24 | Clee Hill Ladies | Old Cryptians Ladies | |
Sun 14-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Kings Norton U16 | Moseley U16 | |
Sun 14-04 | 10:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Malvern U16 | Luctonians U16 | |
Sun 14-04 | 11:00 | North Midlands Friendly Boys | Moseley U16 | Veseyans U16 | |
Sun 14-04 | 10:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Old Yardleians U15 | Malvern U15 | |
Sun 14-04 | 14:15 | Women's NC 2 Midlands (West) 2023-24 | Stourbridge Panthers Ladies | Telford Hornets Ladies | Ref: Robert Denny |
Sun 14-04 | 15:00 | Midlands National Challenge 1 | Stourbridge Panthers Ladies | Telford Hornets Ladies | |
Sun 14-04 | 10:30 | North Midlands Friendly Boys | Telford Hornets U16 | Worcester U16 | |
Sun 14-04 | 10:45 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Worcester U15 | Clifton U15 | |
Sun 14-04 | 14:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Worcester U18 (Girls) | Shrewsbury Ladies U18 | |
Wed 17-04 | 19:45 | North Midlands 3 Counties - Colts | Greater Birmingham Colts | Worcester and Herefordhire Colts | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 3 2023-24 | Aston Old Edwardians 1 | Old Yardleians | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 4 2023-24 | Birmingham Exiles 1 | Aldridge 1 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 1 2023-24 | Bishops Castle & Onny Valley 1 | Worcester 2 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 3 2023-24 | Five Ways Old Edwardians 1 | Kings Norton 1 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group C 2023-24 | Kidderminster Carolians 1 | Bridgnorth 2 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group A 2023-24 | Ludlow 1 | Worcester 1 | |
Sat 20-04 | 14:15 | NOWIRUL MAS Optimal Div 5 West 2023-24 | Oswestry 2 | Oldershaw 2nd XV | |
Sat 20-04 | 15:00 | NOWIRUL MAS Optimal Div 5 West 2023-24 | Oswestry 2 | Oldershaw 2nd XV | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 2 2023-24 | Pershore 1 | Bredon Star 1 | |
Sat 20-04 | 14:15 | Women's NC 3 South West (North) 2023-24 | Pershore Ladies | Cheltenham Civil Service Ladies | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 2 2023-24 | Redditch 1 | Upton On Severn 1 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Merit Table (North Pool) 2023-24 | Stourbridge Grasshoppers | Old Yardleians 2 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group A 2023-24 | Telford Hornets 1 | Newport (Salop) 2 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Merit Table (North Pool) 2023-24 | Veseyans 2 | Aston Old Edwardians 2 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group 4 2023-24 | Warley 1 | Aldridge 1 | |
Sat 20-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group C 2023-24 | Woodrush 1 | Edwardian 1 | |
Sun 21-04 | 10:30 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Bredon Star U15 | Upton On Severn U15 | |
Sun 21-04 | 19:00 | Women's NC 3 Midlands (North) 2023-24 | Camp Hill Ladies | Barkers Butts Women | |
Sun 21-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Five Ways Old Edwardians U16 | Ashby RFC U16A | |
Sun 21-04 | 10:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Malvern Girls | Clee Hill Ladies | |
Sun 21-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Malvern U15 | Camp Hill U15 | |
Sun 21-04 | 15:00 | Jason Leonard U20 County Championship Midlands Pool 2 2023-24 | North Midlands U20 | Warwickshire U20 | Ref: Chris Mulroy AR1: Ashley Morris AR2: Mike GRAY |
Sun 21-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Old Yardleians U15 | Alcester U15 | |
Sun 21-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Walsall U16 | Wolverhampton U16 | |
Sun 21-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Worcester U14 | Kidderminster Carolians U14 | |
Sun 21-04 | 10:45 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Worcester U15 | Malvern U15 | |
Tue 23-04 | 19:30 | North Midlands - Fred Rowley Colts Trophy | Walsall Fred Rowley Colts Trophy SF | Wolverhampton U18 Colts | Ref: Neil Reid-Warrilow |
Wed 24-04 | 19:45 | North Midlands 3 Counties - Colts | Worcester and Herefordhire Colts | Shropshire Colts | |
Thu 25-04 | 19:30 | North Midlands - Fred Rowley Colts Trophy | Sutton Coldfield RFC U19 | Stafford Colts | Ref: Philip Monaghan |
Fri 26-04 | 19:30 | North Midlands Friendly Boys | Kidderminster Carolians Colts | Stourbridge Colts | |
Sat 27-04 | 15:00 | Women's NC 3 South West (North) 2023-24 | Clee Hill Ladies | Cheltenham North Ladies | Ref: David Surch |
Sat 27-04 | 15:00 | North Midlands Cup Group A 2023-24 | Malvern 1 | Luctonians 2 | |
Sat 27-04 | 15:00 | Papa John’s Regional 1 Shield Pool 3. 2023-24 | Stoke On Trent | Bedford Athletic 1st | Ref: Olly Robertson |
Sun 28-04 | 14:20 | Warwickshire Junior Cup U16 2023-24 | Five Ways Old Edwardians U16 | Nuneaton U16 | |
Sun 28-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Kidderminster Carolians U14 | Alcester U14 | |
Sun 28-04 | 10:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Malvern U14 | Ledbury U14 | |
Sun 28-04 | 10:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Malvern U15 | Ledbury U15 | |
Sun 28-04 | 15:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Moseley U15 | Market Bosworth RFC U15 | |
Sun 28-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Silhillians U15 | Northampton Old Scouts U15 | |
Sun 28-04 | 12:30 | Warwickshire Junior Cup U15 2023-24 | Silhillians U15 | Broadstreet U15 | |
Sun 28-04 | 12:30 | Warwickshire Junior Plate U15 2023-24 | Sutton Coldfield U15 | Harbury U15 | |
Sun 28-04 | 11:00 | North Mids - GMS Manual Fixture 2023-24 | Veseyans U16 | Nuneaton U16 |